Pozostańmy w kontakcie

F.A.Q.

Najczęście zadawane  pytania

Zostawiamy Państwu kilka najczęściej zadawanych pytań, na które znajdziemy odpowiedź naszych ekspertów. Wszystko po to aby uniknąć błędów wykonawczych, a co z tym idzie zaoszczędzić bezcenny czas.

Płyn w wiaderku na powierzchni gotowej gładzi/kleju ?

Proces odseperowania polimeru od masy jest zjawiskiem naturalnym. Wsytarczy przemieszać gotową gładź lub klej aż do uzyskania jednolitej konsystencji. Po czym produkt jest juz gotowy do nakładania.

Czy można nakładać gotowy klej do płytek na tzw placki?

Aplikacja kleju na tzw placki jest niedozwolna ze względu na proces wiązania kleju. Wiązanie kleju następuje podczas odparowywania wody z zaprawy. Klej należy nałożyć za pomoca pacy zębatej, dzięki której uzyskamy odpowiednie kanały do odparowania wody. Wydajnośc kleju zależy od wysokości

Pęcherze powietrza na ścianie po nałożeniu gładzi?

Powstawanie pęcherzów powietrza najczęściej wynika ze zbytniego napowietrzenia gładzi, które jest wynikiem stosowania nieodpowiedniego mieszadła często też połączonego ze zbyt wysokimi obrotami urządzenia mieszającego. Do mieszania zapraw gipsowych należy używać mieszadła przeznaczonego do tego rodzaju produktów nie zapominając o wolnych obrotach.

Przedstawiciele handlowi

Mapa z przedstawicielami handlowymi z podziałem na regiony.

Jacek Cieślak


Regionalny Kierownik Sprzedaży
jacek.cieslak@megaron.com.pl
tel 609 988 844

Piotr Grzemski


Regionalny Kierownik Sprzedaży
piotr.grzemski@megaron.com.pl
tel 609 98 98 62

Jakub Jabłoński


Regionalny Kierownik Sprzedaży
jakub.jablonski@megaron.com.pl
tel 667 75 75 74

Krzysztof Wroński


Regionalny Kierownik Sprzedaży
krzysztof.wronski@megaron.com.pl
tel 669 75 75 76

Anna Warian


Regionalny Kierownik Sprzedaży
anna.warian@megaron.com.pl
tel 607 07 74 89

Patrycja Ochryniuk


Regionalny Kierownik Sprzedaży
patrycja.ochryniuk@megaron.com.pl
tel 601 30 07 75

Marcin Olech


Regionalny Kierownik Sprzedaży
marcin.olech@megaron.com.pl
tel 665 05 58 40

Joanna Leśków


Regionalny Kierownik Sprzedaży
joanna.leskow@megaron.com.pl
tel 609 988 822

Łukasz Radecki


Regionalny Kierownik Sprzedaży
lukasz.radecki@megaron.com.pl
tel 607 70 08 14

Joanna Koszut


Regionalny Kierownik Sprzedaży
joanna.koszut@megaron.com.pl
tel 697 85 85 89

Monika Klemczak


Regionalny Kierownik Sprzedaży
monika.klemczak@megaron.com.pl
tel 607 17 70 57

Roman Kolberg


Regionalny Kierownik Sprzedaży
roman.kolberg@megaron.com.pl
tel 665 55 59 49

Robert Bernecki


Regionalny Kierownik Sprzedaży
robert.bernecki@megaron.com.pl
tel 693 99 31 99

Magdalena Modzelewska


Regionalny Kierownik Sprzedaży
magdalena.modzelewska@megaron.com.pl
tel 665 65 65 61

Marek Bandych


Regionalny Kierownik Sprzedaży
marek.bandych@megaron.com.pl
tel 693 98 98 92

Michał Rostworowski


Regionalny Kierownik Sprzedaży
michal.rostworowski@megaron.com.pl
tel 609 33 30 85

Magdalena Choroś


Regionalny Kierownik Sprzedaży
magdalena.choros@megaron.com.pl
tel 695 85 85 82

Magdalena Stadnicka


Regionalny Kierownik Sprzedaży
magdalena.stadnicka@megaron.com.pl
tel 695 85 85 89

Katarzyna Radomska


Regionalny Kierownik Sprzedaży
katarzyna.radomska@megaron.com.pl
tel 609 98 98 92

Michał Partyka


Regionalny Kierownik Sprzedaży
michal.partyka@megaron.com.pl
tel 609 453 490

Megaron S.A.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Kancelaria

megaron@megaron.com.pl
91 46 64 540

 

Dział Handlowy

handlowy5@megaron.com.pl
91 46 64 553 / 554

 

Dział marketingu

marketing@megaron.com.pl
91 46 64 550